602 601 314 → Petr Mayer
732 749 152 → Hynek Mayer

Prodej ojetých osobních aut a ojetých obytných vozů

Prodej auta je u nás vyvrcholením několikadenní práce s jeho sehnáním, dovozem, údržbou, čištěním… Zkrátka prodej je důležitý okamžik, a proto je mu věnována patřičná pozornost. Při prodeji požadujeme z Vaší strany pouze slušnost, občanský průkaz a peníze na účtu.
Pokud si s sebou dovezete mechanika, je to jen dobře a celý akt bývá rychlejší, protože mechanik zjistí během několika minut, že nekecáme a už se těší domů.

Forma placení vozu:

Prodáváme pouze auta, která jsou naším majetkem a neseme za ně plnou odpovědnost. Na každé auto se vztahuje samozřejmě záruka vyplývající ze zákona na skryté vady podle nového občanského zákoníku. K této záruce se však stavíme velmi korektně a vždy se snažíme vyjít zákazníkům vstříc nad rámec této záruky. Dříve jsme poskytovali vlastní půlroční nadstandardní záruku na techniku. Díky zneužívání této záruky, v posledních letech, nás to zkrátka v roce 2021 přestalo bavit a rozhodli jsme se tuto službu omezit. Naši dobří zákazníci se však nemusí i nadále bát že bychom je nechali s technickými problémy na holičkách. Jen zkrátka bude více na našem uvážení jak v případě vážnějších oprav nad rámec zákonné záruky postupovat a budeme tak moci eliminovat „problémové jedince“ kteří reklamují prošoupání koberečku.
Veškerá vozidla námi vlastněná mají zdarma doživotní záruku na původ vozidla, originalitu dokladů a identifikačních znaků. Doživotně garantujeme i počet námi deklarovaných kilometrů v den prodeje. Ve výjimečných případech prodej auta zprostředkováváme. U zprostředkování platí logicky “pouze” zákonná záruka. V případě prodeje nových a zánovních vozidel a obytných aut je vždy přenositelná záruka od výrobce a nebudete o nic ošizeni.

Při prodeji obytných vozidel počítejte s tím, že doba prodeje je několik hodin, protože musím odpovědět na veškeré všetečné otázky a je potřeba ukázat veškeré funkce. Většinu času ale stejně prokecáme o zkušenostech z kempování. Záruky zde poskytujeme většinou od výrobce jak podvozku, tak nástavby, protože snad všechny obytné vozy, které prodáváme jsou ještě v záruce a nebo zcela nové v plné záruce.