Prodej ojetých osobních aut a ojetých obytných vozů

Prodej auta je u nás vyvrcholením několikadenní práce s jeho sehnáním, dovozem, údržbou, čištěním… Zkrátka prodej je důležitý okamžik, a proto je mu věnována patřičná pozornost. Při prodeji požadujeme z Vaší strany pouze slušnost, občanský průkaz a peníze na účtu.
Pokud si s sebou dovezete mechanika, je to jen dobře a celý akt bývá rychlejší, protože mechanik zjistí během několika minut, že nekecáme a už se těší domů.

Forma placení vozu:

Lze platit pouze převodem na účet v českých korunách a nebo v eurech, nebo složením hotovosti na náš účet, a nebo úvěrem.
Hotovost přímo nepřijímáme.

Prodáváme pouze auta, která jsou naším majetkem a neseme za ně plnou odpovědnost. Na každé auto se vztahuje samozřejmě záruka vyplývající ze zákona.
Na vozidla do 5 let stáří a nebo do 200 000 km poskytujeme od nás nadstandardní záruku na techniku v délce 6 měsíců zdarma – podobnou, jako bývá na nové vozy. Navíc za příplatek můžete tuto záruku prodloužit až na 3 roky, ale již přes pojišťovnu Defend.
Veškerá vozidla námi vlastněná mají zdarma doživotní záruku na původ vozidla, originalitu dokladů a identifikačních znaků. Doživotně garantujeme i počet námi deklarovaných kilometrů v den prodeje. Ve výjimečných případech prodej auta zprostředkováváme. U zprostředkování platí logicky „pouze“ zákonná záruka. V případě prodeje nových a zánovních vozidel a obytných aut je vždy přenositelná záruka od výrobce a nebudete o nic ošizeni.

Při prodeji obytných vozidel počítejte s tím, že doba prodeje je několik hodin, protože musím odpovědět na veškeré všetečné otázky a je potřeba ukázat veškeré funkce. Většinu času ale stejně prokecáme o zkušenostech z kempování. Záruky zde poskytujeme většinou od výrobce jak podvozku, tak nástavby, protože snad všechny obytné vozy, které prodáváme jsou ještě v záruce a nebo zcela nové v plné záruce.