602 601 314 → Petr Mayer
732 749 152 → Hynek Mayer

Autodoprava

Od ledna 2023 jezdíme novou odtahovkou Iveco 50C18 vybavenou na mezinárodní přepravu s nosností 2 350 kg + přívěs s nosností 2000 kg – celkovou hmotností 7 500 kg.
Na dopravu máme mezinárodní licenci a koncesi. Pojištění nákladu na 4 miliony Kč.
S vozidlem jezdí velmi spolehlivý řidič, který pouze jezdí a my se staráme o vše ostatní.

Nabízíme tímto spolupráci i ostatním dovozcům, protože si myslím, že všichni dovozci z Německa máme stejný problém: Jedno auto v Brémách, jedno v Mnichově a nevyplatí se jet pro jedno, ale přivézt se musí. Proto apeluji na kolegy, abychom si vzájemně pomohli a nasadili systém spolupráce. Pokud pojede moje odtahovka pro jedno do Brém, vezmu tam druhé pro vás, abych byl vytížený a opačně. Popřípadě nás využijte jako dopravce vašich dovozů po dvou autech z celé Evropy, nejlépe Německo. Uvidíte, že budete spokojeni nejen s cenou, ale i logistikou a rychlostí.
Zvláště bychom uvítali vytížení směrem ven (nejlépe Německo), protože tam občas jedeme prázdní a to nás nebaví. Ven vyvážíme nové vozy a proto nabízím spolupráci všem autosalonům ve středočeském, západočeském a severočeském kraji.
Na tuto činnost vlastníme koncesi pro vnitrostátní i mezinárodní nákladní dopravu nad 3,5 tuny a na ceně se vždy domluvíme.

Naopak od roku 2018 jsme ukončili převozy traktůrků z vesnice do vesnice za pytlík křížal. Stejně tak již netaháme z pangejtů sváteční jezdce na letních gumách za prvního sněhu, kteří nám v lepším případě poděkují a když mají zaplatit tři stovky, tak jsme kurvy drahý. Tyto většinou nedělní výjezdy nás zcela vyčerpávaly, a protože jezdíme na tachograf s omezenou dobou řízení, tak takové vytažení z pangejtu ještě umí nabourat celý týdenní program nasmlouvaných dálkových jízd. Nemluvím o tom, že když si chceme konečně v neděli odpočinout, tak musím jet z domova 25 km do práce, vzít odtahovku, odjet 10 km odtah a pak zase 25 km domů. Celá neděle je zabitá a v pondělí hurá do práce.

V případě zájmu o spolupráci volejte o nezávaznou nabídku na tel. 608 965 069.