602 601 314 Petr Mayer
732 749 152 Hynek Mayer

O nás

Společnost Rakar, spol. s r.o. je na světě již od roku 1993 a založil ji Jiří Mayer, tedy já. Je to neuvěřitelné, ale je to již přes 25 let. Tehdy jsem byl mladý a šel do všeho s neskutečným elánem a chutí. Dnes jdu do všeho také s elánem a chutí, ale již s větší rozvahou a opatrností.

V každém případě se věnuji autům od roku 1978, kdy jsem se vyučil jako automechanik. Prošel jsem servisem vozů, prodejem v tehdejší Mototechně, a jako učeň ušatej připravoval na prodej nové Moskviče. Většina našich současných kupců už ani neví, jak tento „tančík“ vypadal, natož aby si ho pamatoval v provozu. Protože mi ale maminka říkala, že budu jen blbeček z devítky, tak jsem si ještě vystudoval střední průmyslovou školu strojní. I to mi bylo málo a jal jsem se studovat vysokou školu ekonomickou. Tady jsem však asi narazil na své vlastní mantinely a červeného diplomu jsem se nedočkal. V devadesátých letech mě totiž více zajímala lidská reprodukce a na tomto poli jsem již byl úspěšnější. Výsledkem je, že nyní ve firmě Rakar pracují čtyři Mayeři. Pokud se něčemu dá říci rodinná firma, tak jsme jasným příkladem.

provozovna RAkar v Lužné u Rakovníka

V současnosti se naše firma ubírá pěti směry:

  1. Dovážíme maximálně pětileté osobní a užitkové vozy z Německa od leasingových společností – pouze nehavarované, s garantovanými kilometry i původem.
    Starší vozy nevozíme, neboť nám to nedává smysl.
  2. Dovážíme z Německa od svých několika smluvních a dlouholetých partnerů nové, zánovní a roční obytné vozy se zárukami od výrobce, v bezvadném stavu a za velmi rozumných podmínek.
  3. Jsme výhradními dovozci a prodejci pro ČR nových kvalitních obytných vestaveb od slovinského manufakturního výrobce MEGAmobil.
  4. Provozujeme půjčovnu nových obytných vozidel všech kategorií za velmi rozumných podmínek.
  5. Provozujeme licencovanou mezinárodní autodopravu osobních a dodávkových, nových i ojetých, vozidel.

Všechny tyto činnosti děláme naplno tak, jak nám síly a finance stačí. A přestože pracuji celý život v oboru, který je plný špíny, podvodů, lumpáren a machinací, nenechali jsme se k tomuto nikdy zlákat. Máme čistý štít a za sebou poctivou práci. Před svým prahem máme zameteno a za šestadvacet let působení na trhu s auty se nemáme za co stydět. Na firmu Rakar neuslyšíte nikdy a nikde, že by někoho podvedla, někomu něco dlužila, někoho ošidila a něco nakradla. Nikdy jsme se s nikým nesoudili. Určitě umíme udělat i chybu, ale chybovat je lidské a pokud se k ní umíme postavit čelem, pak to nepovažujeme za nic nenormálního.
Ročně prodáme kolem 120 aut s obratem kolem 50 milionů Kč. Najdete nás v námi nově postavené prodejně v Lužné u Rakovníka. Rádi Vás zde přivítáme.
Všichni naši zákazníci dobře vědí, že upřednostňujeme kvalitu před kvantitou, protože jedině tam já vidím cestu.

Jak máme otevřeno

Po - Pá: 9:00 - 17:00
So - Ne: zavřeno

Jiná doba návštěvy u nás po dohodě.

Provozovna

Panina zahrádka 661
270 51 Lužná u Rakovníka

GPS: 50.1206489N, 13.7819544E - (mapy.cz)

provozovna RAkar s.r.o. na mapě

Mateřská firma

logo Rakar, s.r.o.

Prodej nových obytných vozů

logo Mega Mobil

Půjčovna obytných vozů

© 1998 - 2022 RAkar, s.r.o. | Všechna práva vyhrazena

vyrobil Martin Bugner