602 601 314 Petr Mayer
732 749 152 Hynek Mayer
Skladem Připravujeme Prodáno

O nás

Společnost Rakar, spol. s r.o. je na světě již od roku 1993 a založil ji Jiří Mayer, tedy já. Je to neuvěřitelné, ale je to již přes 25 let. Tehdy jsem byl mladý a šel do všeho s neskutečným elánem a chutí. Dnes jdu do všeho také s elánem a chutí, ale již s větší rozvahou a opatrností.

V každém případě se věnuji autům od roku 1978, kdy jsem se vyučil jako automechanik. Prošel jsem servisem vozů, prodejem v tehdejší Mototechně, a jako učeň ušatej připravoval na prodej nové Moskviče. Většina našich současných kupců už ani neví, jak tento “tančík” vypadal, natož aby si ho pamatoval v provozu. Protože mi ale maminka říkala, že budu jen blbeček z devítky, tak jsem si ještě vystudoval střední průmyslovou školu strojní. I to mi bylo málo a jal jsem se studovat vysokou školu ekonomickou. Tady jsem však asi narazil na své vlastní mantinely a červeného diplomu jsem se nedočkal. V devadesátých letech mě totiž více zajímala lidská reprodukce a na tomto poli jsem již byl úspěšnější. Výsledkem je, že nyní ve firmě Rakar pracují celkem čtyři Mayeři. Pokud se něčemu dá říci rodinná firma, tak jsme jasným příkladem.

V současnosti se naše firma ubírá pěti směry:

  1. Dovážíme maximálně pětileté osobní a užitkové vozy z Německa od leasingových společností – pouze nehavarované, s garantovanými kilometry i původem.
    Starší vozy nevozíme, neboť nám to nedává smysl.
  2. Dovážíme z Německa od svých několika smluvních a dlouholetých partnerů nové, zánovní a roční obytné vozy se zárukami od výrobce, v bezvadném stavu a za velmi rozumných podmínek.
  3. Jsme výhradními dovozci a prodejci pro ČR nových kvalitních obytných vestaveb od slovinského manufakturního výrobce MEGAmobil.
  4. Provozujeme půjčovnu nových obytných vozidel všech kategorií za velmi rozumných podmínek.
  5. Provozujeme licencovanou mezinárodní autodopravu osobních a dodávkových, nových i ojetých, vozidel.

Všechny tyto činnosti děláme naplno tak, jak nám síly a finance stačí. A přestože pracuji celý život v oboru, který je plný špíny, podvodů, lumpáren a machinací, nenechali jsme se k tomuto nikdy zlákat. Máme čistý štít a za sebou poctivou práci. Před svým prahem máme zameteno a za třicet let působení na trhu s auty se nemáme za co stydět. Na firmu Rakar neuslyšíte nikdy a nikde, že by někoho podvedla, někomu něco dlužila, někoho ošidila a něco nakradla. Nikdy jsme se s nikým nesoudili. Uděláme občas chybu, ale chybovat je lidské. Pokud se k ní umíme postavit čelem, pak to nepovažujeme za nic nenormálního.
Ročně prodáme přibližně 120 aut s obratem kolem 50 milionů Kč. Najdete nás v námi nově postavené prodejně v Lužné u Rakovníka, kde Vás rádi přivítáme.
Všichni naši zákazníci dobře vědí, že upřednostňujeme kvalitu před kvantitou, protože jedině tam já vidím cestu.

 
logo Mega Mobil

Prodej nových obytných vestaveb MEGAmobil.

Půjčovna obytných vozů.

© 1998 - 2023  | RAkar, s.r.o. - IČ: 47546409 | Všechna práva vyhrazena.

by martinbugner.cz