602 601 314 → Petr Mayer
732 749 152 → Hynek Mayer
Prodáno

WEINSBERG CARALOFT 550MG

2017, EURO6, JÍZDA 4, SPANÍ 2-3 OSOBY

PRODÁNO

odpočet DPH:   ano
cena bez DPH:   0 Kč

 04/2017
 18 700 km
 nafta/diesel
  • Objem motoru:   2 287 cm3
  • Výkon motoru:   96 kW
  • Převodovka:   manuální
  • Počet majitelů:   1
  • VIN kód:   ZFA..............
  • Barva:   šedá metal
  • Obutí:   letní
  • Koupeno v:   DE
  • STK do:   05/2021

Výbava: *

Podvozek Fiat Ducato Multijet 2,3 JTD (Euro 6)
Výkon 96 kW
Objem : 2287 ccm
Celková délka: 5,99 m
Celková šířka: 2,32 m
Celková výška: 2,79 m
Celková maximální hmotnost 3 500 kg
Pohotovostní hmotnost (bez zátěže) 2 600 kg
Počet míst na jízdu: 4
Počet lůžek: 2-3
Souštěcí postel: NE
Rozměry zadního lůžka: 210 x 135/115 cm
Lednice 110 l
Nádrž na čistou vodu 100 l
Nádrž na odpadní vodu 95 l
Bojler Truma Combi l 12 ltrů
Topení Truma Combi 4
Poháněná náprava: přední

markýza, nosič na 2 kola, garáž se vstupem z pravé strany, separátní sprcha a WC, lednice 110, ABS, ESP, DPF Euro 6 (bez močoviny), centrál na DO, el. okna, Topení Truma C4 s boilerem 12 litrů, polstrování Tutin, kabina v šedé metalíze včetně nárazníku, Kola 16″ 225/75 R16CP Michelin, radio CD, opravná sada kol, GFK střecha odolná proti kroupám, stěny sendvič 31mm, podlaha 40mm, prodloužení kuchyňské desky, USB přípojka, LED osvětlení obytného prostoru, klima, tempomat, atd.

Pakety:

Smart – Paket: Moskytiéry v celém voze včetně vstupních dveří, lakovaný nárazník, otočné sedačky s potahy,Midi-Heki, příprava pro radio, izolovaná a vyhřívaná odpadní nádrž, metalíza

Fiat – Paket: Klimatizace kabiny, el. a vyhřívaná zrcátka, 2x airbag, tempomat s omezovačem, výškově nastavitelná přední sedadla otočná s loketními opěrkami, 16” kol

Popis: *

Toto je menší integrovaný kousek od skupiny Knaus a konkrétně výrobk firmy Weinsberg. Polointegrované auto do 6 metrů poskytne řiměřený prostor pro dva dospělé na zadní dvouposteli  a nouzově pro osobu do 180cm nebo dítě na rozložitelném stolku a přední sedačky. Stejně tak je možno umístit i dítě na matraci, ketrou umístíte řes přední sedačky, ale už musíte trošičku kutit. Auto jsme zakoupili od dealera Knaus v DE. Auto dovezeme začátkem března 2018. Boudičku je možno využívat i v zimě, protože je dobře izolované, ve výbavě mu nechybí  vyhřívaná odpadní a vodní nádrž a částečně vyhřívaná podlaha. Auto je jako vždy u nás nehavarované, nekuřácké, prosto chlupů od zvířecích miláčků. Drobnou odřeninku najdete na předním spodním rohu předního nárazníku a venkovní plášť markýzy má podélný drápanec nemající vliv na funkci. Jinak je auto naprosto nepoškozené, v interieru není stopa toho, že by v něm kdy kdo jel. Auto má eurormou EURO 6 bez použití močoviny. Díky své hmotnosti a délce je velmi snadno manipulovatelné a i při plném zatížení se vám jej nepodaří přetížit, takže hmotnostní limit je v pohodě a nikdo vás nenačape na váze. Tento kus je  velmi rozumnou kombinací ceny, kvality, výbavy, ročním stářím i nájezdem pro aktivní důchodce, či pro mladou rodinu s malým dítětem. Jakmile vám batole naroste do délky 180cm, musíte si k nám přijet pro jiné. Fotky které jsme udělali na tomto konkrétním autě jsou tak bídné, že se za ně stydím. Vzhledem k mému věku se nedivte, že jsem si doma zapoměl foťák, takže usel nastoupit mobil-debil. Jakmile auto dovezeme, snad se polepšíme a profotíme lépe. Platí na něj plná fabriční záruka jak na podvozek, tak na nástavbu do roku 04/2019 a samozřejmě i garance na těsnost v délce 5 let. Cena je kompletní včetně našich služeb, včetně dokladů CZ, STK do 05/2021, veškeré jmenované výbavy. Kupujete jej od nás na provozovně s plnou fakturou a veškerými zárukami, má odpočet DPH (jsme plátci DPH již 25 let). Tento konkrétní kus je již rezervovaný, ale pokud máte zájem o kvalitní obytné auto a nehoníte nejlevnějšího papírák, klidně se na nás obraťte a za rozumnou cenu vám dovezeme to nejlepší, co je za vaše korunky možné. Nevozíme starší jak roční auta, pokud se nejedná o nějaké vyjímky. Vyjímkou myslím např.: LMC, Laika, Condore, Carthago či Hymer, tedy prémiové značky, kde sedmileté auto může být ve stavu nového.  Nejmenší problém pro nás je dovoz fungl nového auta od značek Carado, LMC, Dethleffs, Knaus, Weinsberg ve všech provedeních a rozumných cenách. Náš spolupracovník pro technické a montážní záležitosti je schopen odborně domontovat na obytné vozy jakoukoli dodatečnou výbavu – malé i velké navigace, couvací kamery a plynové alarmy, to vše od Zenecu, jehož jsme dealery, popřípadě jiné doplňky i od jiných výrobců. Co nezvládneme sami, přenecháme odborníkům. Věci “karavanové” řeší Jiří Mayer tel. 608965069.

* Výše uvedené texty mají pouze informativní charakter, a protože je píší lidé, vyhrazují si právo udělat drobnou chybu.

Kontaktní osoba pro tento vůz:

Jiří Mayer
tel.: 608 965 069

e-mail: info@rakar.cz

Adresa provozovny:

RAKAR, spol. s r.o.
Panina zahrádka 661
270 51 Lužná u Rakovníka