602 601 314 → Petr Mayer
732 749 152 → Hynek Mayer
Prodáno

OBYTNÝ EURAMOBIL ACTIVA ONE 630LS

2016, DVOJITÁ PODLAHA, ZIMNÍ PROVOZ, NAVI, MARKÝZA, NOSIČ, COUVACÍ KAMERA

PRODÁNO

odpočet DPH:   ano
cena bez DPH:   0 Kč

 05/2016
 45 800 km
 nafta/diesel
  • Objem motoru:   2 287 cm3
  • Výkon motoru:   96 kW
  • Převodovka:   manuální
  • Počet majitelů:   1
  • VIN kód:   ZFA25000002......
  • Barva:   bílá
  • Obutí:   letní
  • Koupeno v:   DE
  • STK do:   05/2020

Výbava: *

Podvozek Fiat Ducato Multijet 2,3 JTD (Euro 5+)

Výkon 96 kW
Objem : 2287 ccm
Celková délka: 6,44 m
Celková šířka: 2,32 m
Celková výška: 3,13 m
Celková maximální hmotnost 3 500 kg
Pohotovostní hmotnost (bez zátěže) 2.890 kg
Počet míst na jízdu: 6
Počet lůžek:5
Souštěcí postel: NE…… Alkovnová dvoupostel sklopná: ANO
Rozměry alkovny: 200 x 150 cm
Rozměry skládací postele : 190 x 100 cm, rozměry bočního ležení 192 x 50 cm
Vnitřní výška stropu: 198cm
Lednice 90 l
Nádrž na čistou vodu 140 l
Nádrž na odpadní vodu 100 l
Bojler Truma Combi l
Topení Truma Combi 4
Poháněná náprava: přední

nosič na 4 koladvojitá podlaha s vyhřívaným meziprostorem, auto komplet z GFK sklolaminátu (odolné proti kroupám),  markýza, separátní sprcha a WC, couvací kamera, navireceiver Xzent X-220, navigace, CD, DAB, haandsfree ABS, ESP + hill holder, ASR, DPF Euro 5+ (bez močoviny), centrál na DO, el. okna, el a vyhřívaná zrcátka, , lamelové rošty postelí, lednice s mrazáčkem, kabinová klimatizace automatická, tempomat, multifunkční volant, kožený volant, stříbrné rámečky budíků, litá 16″ kola,  2x airbag,  LED denní svícení, černé rámečky světel, černá lakovaná maska chladiče, “rozkládací pelech”, kompletní úložné prostorry pod celou podlahou, LED osvětlení interieru, sklopná postel v alkovně, vyhřívaná alkovna !!!!, boční okna nástavby v rámovém provedení, integrované zatmavování kabiny, všechna okna s moskytiérami a zatemněním, moskytiéra vstupních dveří, okno ve vstupních dveřích, lakované nárazníky, vyhřívaná odpadní nádrž a nádrž na vodu, velké střešní okno, příprava kabeláž na solární panely

Popis: *

Dnes zakoupený Euramobil přímo od dealera Euramobil v DE s velmi dobrou výbavou, velmi praktickém uspořádání a hlavně…………Jedná se o nejvíce zimní auto ze všech zimních aut, protože má dvojitou vyhřívanou podlahu, která navíc slouží jako velmi prostorný úložák. Pokud si tedy kupíte v Ikei plastové krabice, tak pod podlahu naskládáte tolik nesmyslů, že vám to bude závidět kdejaká garáž. Z hlediska praktičnosti a použitelnosti auta jde o kousek, který dle mého hledá špatně konkurenta. Velmi těžko se vysvětlují výhody tohoto provedení, to se musí zažít.   Podrobnější popis dodám podle času. Auto máme koupené, je již dovezené a prodané. Cena je kompletní, s veškerou výbavou, s veškerými zárukami, včetně dovozu a dokladů CZ, novou STK, prostě se vší parádou od nás ze dvora. V případě zájmu o cokoli podobného, nebo ještě lepšího, to  s vámi rád proberu a v případě vašeho zájmu o spolupráci převedu vaše požadavky a sny do reality. Je pravda, že s někým je potřeba zaklepat, aby se probudil a přestal vyloženě blouznit, ale od toho jsem tady a vůbec se toho nebojím. Dovoz ročních nebo nových obytných vozů z Německa děláme za velmi rozumné ceny a garantuji každému, že pokud ví, co chce a má na to, umím vše účetně, obchoně a prakticky zrealizovat do posledního detailu. V případě zájmu není problém u konkrétního kusu jet do DE společně, konkrétní auto okouknout a následná práce je již moje. Věci “karavanové” řeším já, tedy Jiří Mayer tel. 608965069. Jsme plátci DPH, každé auto, které dovezeme má odpočet DPH, kromě naprostých vyjímek, které jsou koupené od priváta bez možnosti uplatnění DPH. U privátních osob ale nenakupuji, takže vlastně vše je s odpočtem DPH.

* Výše uvedené texty mají pouze informativní charakter, a protože je píší lidé, vyhrazují si právo udělat drobnou chybu.

Kontaktní osoba pro tento vůz:

Jiří Mayer
tel.: 608 965 069

e-mail: info@rakar.cz

Adresa provozovny:

RAKAR, spol. s r.o.
Panina zahrádka 661
270 51 Lužná u Rakovníka