602 601 314 → Petr Mayer
732 749 152 → Hynek Mayer
Prodáno

FIAT SCUDO 2,0 JTD L1H1

NOVÉ V ČR, PRVNÍ MAJITEL, 3 - MÍSTNÁ BOUDA

PRODÁNO

odpočet DPH:   ano
cena bez DPH:   0 Kč

 01/2014
 132 858 km
 nafta/diesel
  • Objem motoru:   1 997 cm3
  • Výkon motoru:   94 kW
  • Převodovka:   manuální
  • Počet majitelů:   1
  • VIN kód:   ZFA270000643.....
  • Barva:   Bílá
  • Obutí:   letní + zimní
  • Koupeno v:   ČR
  • STK do:   04/2020

Výbava: *

1x airbag, ESP, ABS, ASR, manuální klimatizace, rádio CD/MP3/USB, centrál na DO, imobilizér, servo, servisní knížka, 3 – místné, boční posuvné dveře, letní a zimní obutí, zadní parkovasí senzory, 2x el. okna, el. nastavitelná zpětná zrcátka, loketní opěrka, 6-ti rychlostní manuální převodovka, automatické svícení

Popis: *

Tuto 3-místnou užitkovou boudu prodávávámé v komisním prodeji od našeho kamaráda, který obchoduje z čaji a tak máte jistotu, že auto nebylo přetěžované. Vůz je kupován nový v České republice, po prvním majiteli, nekuřácký, byla na něm jedna drobná škoda, při které byl měněn LP Blatník a LP dveře za fungl nové. Veškeré servisy a škodu máme doloženo fakturami, bylo pravidelně servisováno, momentálně jsme provedli výměnu předních brzdových destiček, poslední pravidelný servis byl dělán ve 114.109 kilometrech. Obutí je k vozu dvoje, zimní pneu o vzorku 5 mm, letní pneu o vzorku 5 a 2 mm. Zkrátka a dobře dvě letní pneušky jsou šajzky a nový majitel si je bude muset opatřit a nebo jezdit a doufat. Na LZ blatníku je lehká promáčklina, ale to asi nemá cenu pitvat, protože je to užitkáč a tam se na krásu tolik nehraje. Klíče jsou k autu dva. Před prodejem uděláme novou STK, aby ji měl majitel co nejnovější, protože ta aktuální brzy skončí. Pokud mám vyjmenovat nějaká negativa, tak se mi zdá, že je lehce načatá pravá poloosa  a lehce je slyšet některé kolové ložisko. To ložisko ale bude zřejmě ta poloosa, protože když kluci zkoušeli protočit kola na heveru, tak od ložisek prý není nic slyšet. Trošku nás překvapil motor, “páč” je až moc předimenzován. Za nikým se loudat určitě nebudete. Za motor dávám francouzským konstruktérům palec nahoru. 🙂 K Fiatu máme 2 klíče, ale je vyfocen pouze jeden, protože v době přípravy vozu byl druhý klíč na cestě k nám. Poznámka pro dělníky a zedníky, na auto lze domontovat tažné zařízení na 2 tuny.

Auto máme skladem, připravené vyčištěné a čeká na nového pánička.

Záruka je logicky pouze zákonná, protože auto je prodáváno v komisním prodeji, ale dám za něj ruku do ohně. Více info na telefonech 608965069 nebo 602601314.

* Výše uvedené texty mají pouze informativní charakter, a protože je píší lidé, vyhrazují si právo udělat drobnou chybu.

Kontaktní osoba pro tento vůz:

Jiří Mayer
tel.: 608 965 069

e-mail: info@rakar.cz

Adresa provozovny:

RAKAR, spol. s r.o.
Panina zahrádka 661
270 51 Lužná u Rakovníka