602 601 314 → Petr Mayer
732 749 152 → Hynek Mayer
Prodáno

BMW 435I COUPE XDRIVE

HEAD-UP, 225KW, ROK 2014, M-SPORT/M-TECHNIK

PRODÁNO

odpočet DPH:   ne
cena bez DPH:   0 Kč

 10/2014
 37 780 km
 benzín
  • Objem motoru:   2 979 cm3
  • Výkon motoru:   225 kW
  • Převodovka:   automatická
  • Počet majitelů:   2
  • VIN kód:   WBA3R51040K......
  • Barva:   bílá metalíza
  • Obutí:   zimní
  • Koupeno v:   DE
  • STK do:   06/2020

Výbava: *

Connecteddrive, Profi-Navi, šíbr, HeadUp, Sportovní podvozek s nastavitelným pérováním, Sport-paket M / M-technik, bixenony, karbon polepy, pohon 4 x 4, automat, kůže alcantara a jetě bych sem mohl napsat metr výbavy a milion zkratek, ale znalci ví a zbytku je to nejspíše jedno.

Popis: *

S radostí Vám oznamuji, že se nám podařilo konečně po dlouhé době splnit sen jednomu “bláznovi”, který si zkrátka za své peníze chce udělat radost. Já chápu požadavky 95% lidí, že pořádné auto musí být v kombíku, popřípadě MPV, páč jinak je to auto k ničemu a nevejdou se tam lyže a kočárek. Já chápu i to, že téměř všechny paničky musí mít SUV, aby byly velké holky před fitkem a aby si to zdůvodnily, tak jsou i ochotny vyvolat bolest zad a tudíž tuto touhu po SUV svalovat na nutný vyšší posez. Prostě každý máme nějaké potřeby a na ně nějaké prostředky. No a právě proto, že pořád vozíme ty šedé kombíky, tak dovoz tohoto auta je fakt taková lehká erekce. Je to třídveřový sportovní fešák, jehož zvuk po nastartování dává teprve smysl tomu, proč se vozit v autě. Prostě je to auto, které vás hezky povozí, radost udělá a ještě mu to sluší. Já vím, že jsou na trhu ještě jiné  pecky, ale také za jiné zlaťáky.  Tento kousek je nehavarovaný, nekuřácký, dovážíme jej z DE, je po druhém majiteli (lékaři), opečovávaný. Dirku na zadním nárazníku necháme opravit a jinak není o čem psát. Brzdy jsou nové, kola jsou zimní (letní si zajistí osoba sama dle vlastního vkusu), technická je nová. Toto Báwo dovážíme na objednávku a tento kus je tedy již nejspíše prodaný, ale sehnat se dá vše, jenom je potřeba to zaplatit.

* Výše uvedené texty mají pouze informativní charakter, a protože je píší lidé, vyhrazují si právo udělat drobnou chybu.

Kontaktní osoba pro tento vůz:

Lukáš Mayer
tel. 733 799 112

e-mail: info@rakar.cz

Adresa provozovny:

RAKAR, spol. s r.o.
Panina zahrádka 661
270 51 Lužná u Rakovníka