Zrušení veletrhu For Caravan 2020

Tak už zase NEzveme všechny zájemce o karavaning, zvláště pak zájemce o naše vestavby Megamobil na veletrh karavanů do Prahy – Letňan v termínu od 13.03.2020 do 15.03.2020. Jelikož na základě rozhodnutí bezpečnostní rady státu byl zrušen veletrh For Caravan Praha 2020.
Podařilo se nám pro vás naskladnit všechny naše modely obytných dodávek – Classic 600Sport 640Revolution 640 a tímto zveme všechny zájemce o obytné vestavby Megamobil k nám na firmu do Lužné u Rakovníka na nezávazné individuální prohlídky vozidel, konzultace a  zkrátka vše minimálně tak, jako kdybychom byli na veletrhu. Velkou výhodu vidím v tom, že si na vás uděláme mnohem více času než na výstavě a můžeme vše probrat v klidu v zázemí naší rodinné firmy. Rozhodli jsme se navíc že  „Veletržní slevy“ nabídneme vážným zájemcům i jednoduše takhle přímo i u nás na dvoře, ale jenom do konce března.

Rozhodnutí státu o okamžitém zákazu všech velkých akcích naprosto chápeme i přesto, že se již několik týdnů na For Caravan připravujeme a nainvestovali jsme do něj mnoho energie i finančních prostředků, ale zdraví je zkrátka přednější než cokoli jiného. Dokonce i s tímto rozhodnutím vlády  souhlasíme, neboť by nám takto masová akce v této době přišla vyloženě pěst na oko a osobně jsem měl sám strach vystavit celou svoji rodinu tomuto nebezpečí.
Zveme Vás tedy všechny k nám na firmu, kam žádný virus nemíří. Případný zájem můžete konzultovat telefonicky u našich prodejců, ideálně přímo na telefonu 608965069

Veletrh neni