půjčte si od nás obytný auťák
Chcete auto? Volejte
608 965 069 nebo 602 601 314
Pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dovoz nových a ročních obytných aut

18 srp 2017

Chcete si vůz rezervovat, objednat?

Volejte: 608 965 069 nebo 602 601 314
Pište: info@rakar.cz
Adresa provozovny: POZOR, změna! Panina zahrádka 661, 270 51 Lužná u Rakovníka

Další informace

 • Cena (s DPH): od 1.000.0000,-Kč
 • Odpočet DPH: Ano
 • Uvedení do provozu: od 2017 až po 2018
 • Najeto (km): od 0km do 30.000km
 • Palivo: ropa
 • Počet majitelů: 1
 • VIN kód: ke každému autu
 • Koupeno nové v: SRN (D)
 • STK do: minimálně dva roky

Popis:

Bez ohledu na roční období nabízíme dovoz obytných aut z Německa. Využíváme k dovozu několika našich značkových partnerů, se kterými dlouhodobě spolupracujeme a vykupujeme od nich obytná auta buďto fungl nová a nebo jetá jednu sezonu. Samozřejmě, že u jetých se jedná o auta z jejich vlastní půjčovny. V letošním roce postupně doplňujeme značky.  Výhodou je to, že auta jsou vybavenější, samozřejmě levnější a hlavně ihned dostupná, což je velká výhoda oproti novým. Pokud si ale budete přát, nemáme problém ani s novým, ale tam se musí řešit buďto skladovky a nebo zadat objednávku do výroby. Dovážíme vesměs maximálně dva roky stará auta, nejraději roční či půlroční, po sezónní zápujčce, vždy s odpočtem DPH. Dovezeme jakoukoli kategorii, tedy obytné vestavby, polointegrované, alkovny a nebo integrované vozy. Jedná se většinou o auta v cenové relaci od milionu a výše, podle kategorie, značky a zaplaceného luxusu. Za svoji práci si ručíme a tudíž garantujeme původ a historii vozidla, garantujeme najeté kilometry a garantujeme to, že vozidlo nebylo nikdy  havarované. Snažíme se pokrýt vaše požadavky od svých známých partnerů v DE, což je několik menších rodiných půjčoven, které si svých vozidel hledí, jejich klienti jsou většinou z řad známých a stálých klientů a vozidlo po jedno, či dvousezonním půjčováním ve špičkovém stavu a jsou zároveň značkovými prodejci dané značky či značek.  Nenakupujeme od velkokapacitních půjčoven, kde to již se stavem není tak růžové, s domluvou je to katastrofa a cenově také nic moc. Toto vše je ale součástí naší práce a je na nás vybrat, domluvit, prohlédnout a zobchodovat  to nejkvalitnější auto. Budete-li požadovat luxusnější vozy dražší jak dva miliony, je samozřejmostí, že nejdříve okouknu auto já, pak se na něj s klientem pojedeme podívat společně a teprve poté se realizuje obchod.  Dovážíme pouze kvalitní a osvědčené značky. V žádném případě nejsme ochotni dovážet ty nejlevnější obytné vozy sešité z "papírových kartonů", které se rozpadají už jenom náporem větru. Nebudu tyto konkrétní značky jmenovat, protože bych byl okamžitě v nelibosti jejich oficiálních dovozců, popřípadě jejich majitelů. Máte-li tedy své vysněné vozidlo a chcete pomoci, či poradit s jejich nákupem a dovozem, jsem připraven. Nejsem naopak připraven dovážet dvacetiletá auta se shnilou podlahou zapáchající zatuchlinou, se kterými je o strach jet na Orlík a o zdraví trávit v něm více jak jednu noc. Pokud budete chtít obytné auto starší, zvládnu jej také, ale tam je to mnohem těžší práce a pokud má být od nás, budete muset dát na mojí intuici, jinak do toho nejdu.

Českými "zázraky" se nezabýváme, dovážíme pouze z Německa. Jak já říkám,  samotný dovoz auta z raichu zvládne i cvičená opice. Na to mě nikdo nepotřebuje. Udělat ale výběr vozu a dodavatele, proplacení bankou (toto není jako když vezmete v šupleti 1000,-Euro a hurá pro Twingo), vyřízení odpočtu DPH, zajištění přihlášení,  platnosti fabričních záruk a další záležitostí jako doprava, tady už je nás trochu potřeba. Dovezené obytné auto přihlašujeme buďto na nás jako na firmu Rakar a nebo přímo na Vás, na naší dopravce a vy jej přebíráte již s českými doklady a SPZ. Jsme schopni zajistit přes našeho makléře velmi rozumnou pojistku, popřípadě financování od G.E Moneta.  Odpočet DPH je do cca. dvouletého auta vždy, u starších aut už je to individuální podle toho, zda se bude kupovat jako odpočtové a nebo od priváta. Jsme plátci DPH. U dražších aut kolem 2.mil Kč chceme od Vás rozhodně finanční součinnost na konkrétní auto podloženou smlouvami U levnějších obytňáčků kolem 1,3 mil. Kč to snad finančně zvládneme bez záloh, ale očekáváme od Vás "trochen" korektnosti. Těším se tedy na vaše objednávky a věřím, že výsledkem bude to, že vy budete mít zdravý a hezký obytňák a my dobrý pocit z práce a samozřejmě nějaký zisk. Dovoz a půjčovna obytných aut je pro nás trošičku koníček a trošičku vystouení ze stereotypních konfekčních dovozů stále stejných kombíků a empévéček, což nás ale prostě  živí.

Pokud tedy chcete využít našich služeb s jasně nastavenými pravidly, jsme tady pro Vás na tel. 608965069 nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výbava:

přiměřená ceně.

 • Otevírací doba

  Po - Pá: 9:00 - 17:00
  So - Ne: včelařím

  Jiná doba návštěvy u nás po dohodě.

  Sledujte nás

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.