půjčte si od nás obytný auťák
Chcete auto? Volejte
608 965 069 nebo 602 601 314
Pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ukončené operativní leasingy z DE :Audi, Mercedes, VW, BMW, Opel,

05 led 2016

Chcete si vůz rezervovat, objednat?

Volejte: 608 965 069 nebo 602 601 314
Pište: info@rakar.cz
Adresa provozovny: POZOR, změna! Panina zahrádka 661, 270 51 Lužná u Rakovníka

Další informace

 • Cena (s DPH): od
 • Odpočet DPH: Ano
 • Cena (bez DPH): do
 • Uvedení do provozu: od 2013 až po 2017
 • Najeto (km): od 0km do 200.000km
 • Palivo: z 98% diesel
 • Počet majitelů: vždy pouze 1. majitel
 • VIN kód: ke každému autu
 • Koupeno nové v: SRN (D)
 • STK do: minimálně dva roky

Popis:

Stále pro vás i pro sebe hledáme nové možnosti a způsoby nákupu co nejlevnějších, ale hlavně co nejkvalitnějších vozidel. Již pět let nakupujeme na základě mezinárodních  smluv přímo od leasingových společností v SRN, kde máme přístup k firemním vozům z ukončeného operativního leasingu vždy s možností odpočtu DPH. Jedná se především o značky: Audi, VW, Mercedes-Benz, BMW, Ford a Opel. Pokud patříte mezi ty, co jedou po německé dálnici a slintají na kolemjedoucí Bavoráčky - Audiny a v prasátku máte už dost korunek na to si jej koupit, jsme tu jen pro Vás.

Co se stáří týče, tak se jedná o vozy v rozmezí 2 až 4 let stáří, vyjímečně 5 let. Co se kilometrů týče, standartní je kolem 150.000km, nyní již zcela běžné kolem 170.000km. Pokud chcete výrazně méně, jsou také, ale výrazně dražší, pokud snesete více jak 170.000, jsou také a samozřejmě levnější. Oni tam totiž nakupují i umotávači kilometrů, od kterých si to pak snílkové koupí s najetými 96.000km a chrochtají si, jak koupili krásné auto a jak si ty olítaniny můžeme strčit někam. No ale proč né, každý je strůjcem svého štěstí. Vybíráme pouze auta, která jsou vždy nehavarovaná, nekuřácká, servisovaná  a neopotřebovaná. Jakmile ze znaleckého posudku (máme ke každému vozu)  zjistíme, že mělo předchozí škodu vyšší jak 3000,-Eur, auto nekoupíme, jakmile zjistíme, že je kuřácké, nekoupíme, jakmile vidíme, že v něm jezdilo prase, nekoupíme a to je naše cesta ke zdravým vozům. Samozřejmě vždy prohlížíme i historii oprav, aby se nejednalo o páteční auto. V Čechách si pod výrazem "firemní auto" vybavujeme cosi erárního či spotřebního, v čem se můžeme na tajňáka vozit bez nutnosti zatěžovat naši peněženku, snídat drobivé crossainty a nechat děti hrát si na prolejzačku. Německá firemní auta jsou přidělena vždy jen jednomu řidiči z dané firmy, který má za povinnost jezdit na pravidelné servisy do smluvního značkáče, hlásit každý škrábaneček, nechat preventivně vyměnit vše co se vyměnit má a to vše v režii leasingové společnosti. Každé auto u kterého operativní leasing končí, projde výstupní kontrolou, napíchne na diagnostiku, zakroužkuje se každý škrábaneček, hledá se co nejvíce poškození na interiéru, vyhodnotí se zda byly opravy a servis prováděny jak měly, zda se v autě kouřilo a spousty dalších úkonů při kterých se zjistí všechny neduhy, zápory a plusy. Poté se podle těchto údajů vyhotoví "Report" (znalecký posudek), podle kterého leasingovka auto od firmy přebírá nazpět a tento report máme k dispozici. Za každé poškození, nebo neprovedení předepsané údržby si leasingová společnost účtuje poplatky a sankce, takže němečtí řidiči mají zájem o to, aby auto, které užívali, vypadalo co nejlépe. Ani technika v těchto autech netrpí. Auta jezdí na velké vzdálenosti po německých dálnicích a dostává se jim pravidelného servisu. Toto nejsou pouze blafy na papíře, ale takto s maximální zodpovědností auta nakupujeme za své vlastní peníze a né za Vaše, tudíž  veškerá zodpovědnost leží na nás. Na Vás je pouze to, zda a komu budete věřit. 

Jediný problémem u těchto vozů je kreativita němců, díky které každé auto musí být černé, bílé, stříbrné, šedé a nebo přímo "rebelsky" tmavě modré. Sem tam se najde kousek s jinou barvou, ale to už je na šampaňské. 

 V porovnání s českými služebáky není co srovnávat, protože je to nesrovnatelné. V porovnání s domácími českými mazlíčky je již co srovnávat, ale auto z německých dálnic vždy vyhrává. Mívají samozřejmě více najeto, ale na rozdíl od nabídky většiny českých bazarů to mívají najeto poprvé. Zoufalé pokusy koupit garážovku od starého dědka s najetými do 100 si prosím řešte sami a sněte si dál. My jsme realisti a tudíž Vám nabízíme reálná mladá auta ve vynikajícím stavu, se vším komfortem a zárukami, s českými doklady, s odpočtem DPH, s plnou fakturou, většinou se zimními koly  (pokud je k vozu dostaneme) a především s průhlednou a jasnou servisní i původní historií.

Výbava:

Od volantu až po kameru s nočním viděním.

 • Otevírací doba

  Po - Pá: 9:00 - 17:00
  So - Ne: včelařím

  Jiná doba návštěvy u nás po dohodě.

  Sledujte nás

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.