půjčte si obytný vůz    kupte si obytný vůz
Chcete auto? Volejte
608 965 069 nebo 602 601 314
Pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Máme za sebou Touristik & Caravaning Leipzig 2018 (DE)

Napsal(a)  02 pro 2018

Lipský veletrh skončil přesně před týdnem, a nyní mohu už jen konstatovat.
Vystavovali jsme společně se slovinským výrobcem a německým dealerem obytné vestavby značky MegaMobil, jejímž jsme zástupci pro ČR. Očekávali jsme o "malinko" silnější účast českých návštěvníků a z připravených 400 českých propagačních materiálů nám jich 390 zbylo. Byli jsme tedy dobře připraveni - na rozdíl od německých kolegů, kterým propagační materiály v německém jazyce došly za čtyři hodiny po otevření první brány hned první den. I přes tyto "drobnosti" byl o vestavby MegaMobil velký zájem a je jasné, že když už se neztratí v silné německé konkurenci, neztratí se ani u nás.
Výstava trvala 5 dní a každý den k večeru jsme se již těšili na zavírací gong z reproduktorů, protože nohám už se moc nechtělo a česky by ze mě jeden slovo nedostal. I tak byl tento veletrh velkým přínosem a poučením.
Příští veletrh, kterého se zúčastníme bude FOR Caravan Praha-Letňany 2019 ve dnech 8. - 10. 03. 2019, na který vás všechny zveme. Kdo má zájem, tomu pošleme volňásky. Věřím, že dorazíte v hojném počtu, a že nám první den nedojdou propagační materiály a těch deset Němců, kteří dorazí zvládneme jak malinu :)

Jiří Mayer Rakar, spol.s.r.o. zástupce Megamobil pro ČR

  • Sledujte nás

    • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.