půjčte si obytný vůz    kupte si obytný vůz
Chcete auto? Volejte
608 965 069 nebo 602 601 314
Pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pozvánka na Touristik & Caravaning Leipzig (DE)

Napsal(a)  20 lis 2018

Protože jsme již nedočkaví, kde a jak vám ukázat nové modely prémiových vestaveb MEGAmobil naživo, rozhodli jsme se společně s výrobcem a německým dealerem vystavovat na veletrhu v Lipsku ve dnech 21. 11. - 25. 11. 2018.

Pro RAkar to bude veletržní premiéra, a protože se toho "nebojíme", rovnou zahraniční. Ve skutečnosti se sice moc těšíme, ale zároveň se před premiérou přeci jen trošičku bojíme, jako ostatně každá prvnička. Tak nás v tom nenechte samotné a navštivte výstavní halu číslo 5, kde nás najdete na stánku MEGAmobilu. Těšíme se na vaši návštěvu. Co objednáte závazně v Lipsku, budete mít na jaře 2019 k předání.

Mimochodem: Do Lipska je to blíž než do Brna. Cena vstupenek stejná, účast vystavovatelů několikanásobná a hlavně... Cestou vám nepraskne čelní sklo po projetí D1 jako mně minulý týden při návratu z BVV. Doporučil bych ŘSD, aby na D1 vystavěli speciální mýtné brány, kdy každému, kdo projede bez úhony a dokonce ještě ten samý den co vyjel, na konci vyplatí 500 Kč antimýtného jako odškodné za vymlácený podvozek a prožité trauma ;)

Jiří Mayer Rakar, spol.s.r.o. zástupce Megamobil pro ČR

  • Sledujte nás

    • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.