půjčte si obytný vůz    kupte si obytný vůz
Chcete auto? Volejte
608 965 069 nebo 602 601 314
Pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Rakar získal zastoupení obytných vestaveb Megamobil pro ČR

Napsal(a)  28 zář 2018

Slavnostně timto mohu oznámit, že Rakar se stal 28. září 2018 pro Českou republiku oficiálním autorizovaným zástupcem a prodejcem slovinského výrobce prémiových obytných vestaveb MegaMobil. Zajišťujeme tedy objednávky vozů, prodej vozidel, náhradních dílů, záruční i pozáruční opravy, zkrátka zastupujeme MegaMobil v České republice. Oficiální premiéru bude mít  v ČR Rakar a  MegaMobil na pražském veletrhu FOR Caravan 08.-10.03.2019, kde budete mít možnost se seznámit se všemi třemi modely. MegaMobil Clasic 600, MegaMobil Sport 640 a MegaMobil Revolution 640. Najdete nás i na stánku MegaMobil na Touristik & Caravaning 2018 v německém Leipzigu 21.- 25. 11. 2018 Vozy můžete již nyní objednávat a konfigurovat u nás na prodejně. Dodací lhůty bychom měli dlouhodobě udržet na maximálně 5 měsících od nové objednávky.

V současnosti objednáváme přednostně první kousky na sklad a samozřejmě zároveň jako předváděcí vozidla, takže předpokládáme, že již v lednu 2019 budou první vozy skladem a můžete se seznámit s kvalitou manufakturní výroby, která jen stěží bude hledat konkurenci. Pro zájemce o zapůjčení MegaMobilu před koupí budeme mít i jeden kousek na půjčovně pro sezonu 2019. Mohu garantovat vysokou užitnou hodnotu vozu, naprosto dokonalé ruční zpracování a velmi silnou stránkou těchto vozů je izolace a kvalita použitých materiálů. Zcela unikátní je koupelna a její řešení sprchy a na autě  najdete jednu vychytávku za druhou. Další výhodou MegaMobilu je díky manufakturní výrobě a dobré komunikaci nás s výrobou, možnost konfigurace vozidla přesně podle představ zákazníků a můžete si tedy sladit auto jak barevně, tak výbavově. Auto je velmi dobře vybaveno již v základní výbavě a v poměru ke kvalitě je Megamobil za hodně slušnou cenu, která začíná na 1.192.000,-Kč a nejdražší model je za 1.298.000,-Kč včetně DPH v základní výbavě. Předpokládám, že kdo zná Rakar a tudíž čte tento článek ví, že máme vždy ceny korektní, takové, jaké inzerujeme a jaké požadujeme, Nikdy jsme vás v celé naší skoro třicetileté historii neoblbovali slevami a akcemi a nebudeme to dělat ani v případě prodeje a nacenění MegaMobilu. Nějakou přátelskou nebo věrnostní slevičku nevylučuji, možná dáme i nějakou startovací zaváděcí slevu na dovýbavu, ale jinak obecně nastavujeme opět jasné, pevné ceny, za které se nemusíme stydět a jsou pro všechny stejné. Je mi zcela jasné, že půjdu v karavanové branži opět proti proudu, ale já to jinak už asi ani neumím. Naprosto proti srsti je mi přemrštěný ceník mnoha prodejců, kde u každé ceny je rovnou sleva a dokonce u několika prodejců nenajdete jediné auto, které by nebylo ve slevě. Z mého pohledu věc nepochopitelná a nevím tedy potom, k čemu jsou  ceníky, ze kterých se dělají automaticky "slevníky". Rozhodně by se mnou nesouhlasili prodejci dobytka na trhu v Indii, kde se nejenom slevuje a slevuje, ale dokonce se u toho chodí s krávou dokola několik hodin a strašně se u toho křičí až do doby, než padne cena, kterou trhovec skutečně chce a dostane. Tak takhle to v Rakaru nikdy nebude a u nás budete mít jasný, logický a platný ceník s cenami, které chceme a dostaneme bez toho, abych chodil tři hodiny s krávou kolem kůlu a řvali u toho.  

 Momentálně intenzivně  pracujeme na konfiguraci prvních vozů, cenících, katalozích, kompletní přeměně webových stránek a přípravě výstav. Na prodejně máme již vzorkovník použitých potahových látek, vzorků nábytku a  tisíce fotek. Osobně jsem si prohlédl v minulém týdnu výrobní proces, strávil dva dny s majitelem a vedením firmy a zúčastnil se veletrhu ve Slovinsku, kde jsem se cítil jako mezi přáteli, se kterými je radost obchodovat. Snad to vydrží i do budoucna.

Věříme tedy, že nám budete držet palce, abychom byli schopni prosadit vysokou kvalitu za nepatrně vyšší cenu, než za jakou se prodávají "marketovky", protože Megamobil si zřejmě nebudou kupovat "neználci", ale lidé, kteří již mají s karavaningem zkušenosti a hledají něco lepšího, než se běžně nabízí a nebo než mají nyní. Poslední třešničkou na dortu je to, že máme ve spolupráci s Moneta Leasing pro podnikatele již předem zajištěný úvěr, který vám vyrazí dech a procentuelně se pohybuje na úrovni hypotéky. Dále máme s makléřskou společností CEB připravené Allrisk pojištění u kterého budete stěží hledat výhodnější. Těšíme se na Vás a v případě zájmu volejte: Jiří Mayer tel. 00420 608965069

  • Sledujte nás

    • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.