půjčte si obytný vůz    kupte si obytný vůz
Chcete auto? Volejte
608 965 069 nebo 602 601 314
Pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Volejbalový turnaj ve Velharticích a historický úspěch RAkaru

Napsal(a)  23 čec 2018

Přes týden prodáváme ojeté vozy a půjčujeme vozy obytné, o víkendu se včelaří. Pak je během roku ještě asi 5 víkendů, kdy tým RAkaru reprezentuje na volejbalových turnajích. (Pavlíkov, Jesenice, Louny, Rakovník, Čistá, Velhartice). Ten nejvzdálenější je turnaj pouťový ve Velharticích, kam nás pozval jeden ze zákazníků když viděl naš lokální diplomy z amatérských turnajů. Do Velhartic jezdíme pravidelně už minimálně pátým rokem a konečně jsme si vydobyli vytouženého úspěchu. Je pravdou, že jsme sice utrpěli všechny výhry ve skupině, ale zato s velkým nasazením. Hned po prvním setu se jelo do Klatov na sádrovnu pro první "trofej". Naštěstí nás bylo dost na to, abychom mohli pokračovat ve hře a po finálové "jízdě" jsme ukončili naši hru na celkově druhém místě. Další obětí tohoto turnaje byl sám nejvyšší velitel RAkaru, který vzhledem ke svému věku, množství nashromážděného sádla a mnohočetných bolístek druhý víkendový den po turnaji kompletně prospal a jediným důvodem k probuzení byla snídaně a večeře.
SLAVNOSTNĚ Vám tedy oznamujeme, že jsme si z víkendu přivezli spoustu zážitků, nové zkušenosti, jeden kotník v sádře a DRUHÉ MÍSTO v turnaji 10 amatérských týmů. Důkazem je nám diplom a pohár - obojí už má své čestné místo v kanceláři.
Nebudeme říkat že jsme tam byli druzí nejlepší, spíše bychom to hodnotili jako devátí od konce. I přesto jsme rozšířili sbírku diplomů o zatím nejvzácnější kousek. Je pravda, že několik druhých míst už jsme na různých turnajích posbírali, ale tady se dřelo do úmoru kostí, konkrétně kůstkek hlezenních. Tak snad si také někam někdy dojedeme pro první místo, ale to by nás asi museli pozvat na amatérský turnaj mladších žáků.

Sportu zdar a volejbalu obzvlášť!!!

PS. Kdo z rakovnických čtenářů by snad měl chuť si pinknout, neváhejte se ozvat, chodíme 1-2x týdně a vždycky je nás málo :)

  • Sledujte nás

    • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.