půjčte si obytný vůz    kupte si obytný vůz
Chcete auto? Volejte
608 965 069 nebo 602 601 314
Pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zákaz prodeje aut potencionálním průserářům.

Napsal(a)  10 pro 2016

 

Tak vy byste chtěli s autem jezdit rychleji, než 90km za hodinu? Tak vám toto auto nesmím prodat.

Milá rodinko, chcete mít auto hezčí než soused a vyvolat tak sousedský spor, popřípadě dokonce soudní při?? Tak to vám auto také nesmím prodat, ani za nic.

Mladá paní, ani vám nesmím prodat toto vozidlo, neboť mám důvodné podezření, že budete s autem jezdit moc pomalu a mohla byste tím ohrozit plynulost dopravy.

A Vám pane s tím červeným nosem neprodám ani horské kolo, natož auto, protože se domnívám, že byste mohl řídit opilý.

Mládenče, opusť okamžitě náš autobazar a ani nezvažuj možnost koupě tohoto Peugeota, protože tvoje sestřenice má na zápěstí vytetovaný divný lupínek a mám tedy podezření, že bys mohl někdy řídit pod vlivem návykových látek. Já si to tady kvůli tobě nenechám zavřít.

Podle vývoje blbých nápadů našich zákonodárců to není scifi, ale je jenom otázka času, kdy si došlápnou na prodejce aut a vyjde zákon, který nám bude zakazovat prodej auta někomu, u koho je předpoklad, že by s ním mohl dělat jakékoli alotrie, porušovat dopravní předpisy a nebo nedej bože způsobit dopravní nehodu. Porušením tohoto zákona by se prodejce vozidel dopustil trestného činu a bude potrestán zákazem prodeje černých, hnědých a modrých vozidel na dobu jednoho roku. V případě opakovaného porušení přijde na řadu zákaz prodeje aut bílých, červených a stříbrných v trvání na jeden až dva roky, popřípadě uzavření provozovny. Bazárníkovi tedy nezbyde, než prodávat jenom auta žlutá a fialová a to už se na to může rovnou vy ..... a jít se někam zmazat. Jenomže kam se půjde ze zoufalství zmazat, když u druhého piva už mu hostinský nenaleje, protože podle nového zákona mu nesmí podat alkohol, má li podezření, že je pod vlivem, pod pohrůžkou uzavření lokálu. No a zakouřit si může maximálně pod dekou v zahrádkářské kolonii, jak jsme to dělali, když nám bylo 11.

Vážení poslanci. Doporučuji vám samotným méně chlastat a přestat to hulit, protože pokud to půjde tímto tempem, tak brzy bude před masnou váha. Budeme-li po převážení zařazeni do kategorie "obezita", nebudeme do masny řezníkem vůbec vpuštěni, natož aby nám prodal šunku. Prodavači v hračkárně budou mít zákaz prodeje kačenek očividně zlobivým dětem a ve sportovních potřebách vám prodají hokejku pouze, pokud přinesete ukázat, že máte i brusle, protože je zde důvodné podezření, že si kupujete hokejku na to, abyste s ní někoho křápli přes drž... Po schválení návrhu  "zákona o zákazu podávání alkoholu v restauracích" z prosince 2016 doporučuji všem hostinským, kteří nemají brusle, aby místo krabiček EET rychle nakoupili hokejky.

Jo a keby stě mi to chtěli prijíť zavříť, tak já už  daně zaplatěné mám. J. Mayer

  • Sledujte nás

    • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.