půjčte si obytný vůz    kupte si obytný vůz
Chcete auto? Volejte
608 965 069 nebo 602 601 314
Pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Opláchnutí druhou vlnou EET

Napsal(a)  01 bře 2017

 "Po první vlně zůstala pouze tma. Druhé vlně unikli jen ti šťastnější. A třetí vlnu přežili ti, kterým štěstí uniklo. Po čtvrté vlně platí jediné pravidlo: nevěř nikomu. Teď se blíží vlna pátá..“ 

Podobně jako v novém filmu „Pátá vlna“ se poslední dobou rozvlnilo i české vybírání daní. A tak zatímco příjmy některých podniků spadají navždy do kategorie „Sorry jako, co je vám do toho!“, na obyčejné podnikatele se přiřítila druhá vlna EET. Dotykové pokladničky jsou odedneška povinnou výbavou většiny malo i velkoobchodních prodejen, prodejniček i krámků v nejzapadlejší vesnici menší než ta naše. A jelikož RAkar hodlá prodávat kvalitní ojetá auta i nadále a i nadále za to budeme chtít peníze, museli jsme najít cestu, jak se co nejefektivněji vypořádat s EET. Na základě dlouholetých (wind)surfařských zkušeností s přírodními živly jsme se rozhodli těchto vln se nebát a naopak s nimi poklidně dál splývat.

Proto našim zákazníkům oznamujeme, že se k 1. březnu 2017 téměř vůbec nic nezmění a naše firma dál poctivě platí, platila a bude platit veškeré daně i bez zázračných krabiček. Veškeré platby je tak možné realizovat pouze a jenom bankovními převody. Z našich přesných odhadů jsme totiž zjistili, že 85% prodaných aut bylo placeno bankovními převody před nebo při prodeji vozidla. Zbylých 10% zákazníků si peníze vybralo před nákupem z banky a jen posledních 5% kupujících mělo peníze „zašité v polštáři“, odkud se do banky dají přesunout celkem lehce. V krajním případě se polštářové peníze vezmou a složí v bance na náš účet, k čemuž stačí 10 minut ve městě. Velmi se omlouváme všem, kteří se těšili že dostanou na auto za čtvrt milionu účtenku s mnoha číslíčky a neprolomitelnými kódy. V Rakaru tak budete i nadále dostávat auto včetně kupní smlouvy a faktury ve formátu A4, kde jsou ta důležitá čísla vždy jasně vidět. Slibované 4 miliardy korun ročně budou muset úředníci vylovit v úplně jiných rybnících na úplně jiných rybách. Hlavně pozor při nahazování – většina rybářů vám potvrdí že háček se při přílišné snaze rád zahákne zezadu za vlastní kabát..

  • Sledujte nás

    • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.