602 601 314 Petr Mayer
732 749 152 Hynek Mayer
Prodáno

Seat Alhambra Style Plus 2,0 TDI 4Drive – 7 míst

7 míst, pohon 4x4, nezávislé topení na DO, el. výsuvné tažné, parkovací kamera, sluneční roletky v zadních dveřích, integrovaná dětská sedadla, 8x hliníková kola

PRODÁNO

odpočet DPH:   ano
cena bez DPH:   

 03/2016
 157 132 km
 nafta/diesel

Další informace:

  • Objem motoru:   1 968 cm3
  • Výkon motoru:   110 kW
  • Převodovka:   manuální
  • Počet majitelů:   1
  • VIN kód:   VSSZZZ7NZGV7.....
  • Barva:   Weiß
  • Obutí:   letní + zimní
  • Koupeno v:   DE
  • STK do:   02/2023

Výbava: *

ABS, ESP, ASR, MSR, EDS, 11x airbag, automatická třízónová digi. klimatizace, tempomat, přední a zadní parkovací senzory, vyhřívaná výškově stavitelná přední sedadla s bederním nastavením, řidičovo sedadlo elektricky nastavitelné s pamětí, sedadlo spolujezdce el. nastavitelné, letní hliníková kola R18, zimní hlínková kola R17, 7 – míst, 6-stupňová manuální převodovka , mlhovky s přísvitem do zatáček, hliníkové hagusy, světelný a dešťový senzor, sledování tlaku v pneumatikách, start and stop systém (vypínatelný), 4x el. okna, imobilizér, servo, isofix, centrál na DO, servisní knížka, el. nastavitelná – vyhřívaná – sklopná – zpětná zrcátka, chromatické zpětné zrcátko, palubní počítač, multifunkční kožený volant, el. parkovací brzda, asistent rozjezdu do kopce, klimatizovaná schránka spolujezdce, deaktivace airbagu spolujezdce, emisní norma Euro 6, navigace s CD, MP3, Aux, Usb, SD karta, bluetooth handsfree, zadní LED světla, Bixenony, denní svícení, webasto – nezávislé topení na DO, adaptivní tlumiče DCC, zadní parkovací kamera, zjištění únavy řidiče, pohon 4×4, el. výklopné tažné zařízení, sluneční roletky v zadních dveřích, integrovaná dětská sedadla

Popis: *

Koupeno po ukončeném operativním leasingu, nebourané, nekuřácké, nezrasované a v pořádku. Kompletně nelakované s nulovým damage protokolem. Poslední výměna oleje v motoru dělána ve 141006 km. Olej v haldexu dělán ve 81457 km, 07/2019. Pozor, výrobce předepisuje tři roky interval. A nepředepisuje se najetá kilometráž. Rozvody vás čekají ve 210.000 km. Zimní pneušky mají 6 a 4 mm, obuto na kolech R17 Alutec. Letní originální kola R18 mají vzorek 7 a 5 mm.
A teď si dáme praktickou stránku věci, máme tu ojedinělý kousek z hlediska výbavy. Tzn. 7 míst, pohon 4×4, manuální převodovka, originální tažné, nezávislé topení, integrované dětské sedačky, sluneční roletky v zadních dveřích a bixenony. Tato kombinace se už nebude nikdy opakovat. Kdyby někomu vadila barva, mám doma dva bílé sněhuláky, ani za jednoho se nestydím a když to nevadí mojí snoubence, tak už nikomu 🙂 Nu a na těch osmnáctipalcových ráfcích to vypadá velmi dobře.
Z hlediska servisu uděláme geometrii podvozku, uděláme výměnu oleje v haldexu. Ještě bych udělal údržbu diferenciálů, ale to už bude za příplatek 3000,- Kč. Nikoho do toho nenutím, ale ušetříte si spoustu starostí a peněz.  Poskytujeme garanci kilometrů, originalitu dokladů, poctivé ojedinělé auto.

* Výše uvedené texty mají pouze informativní charakter, a protože je píší lidé, vyhrazují si právo udělat drobnou chybu.

Kontaktní osoba pro tento vůz:

Hynek Mayer, tel.: 732 749 152

e-mail: info@rakar.cz

Adresa provozovny:

RAKAR, spol. s r.o.
Panina zahrádka 661
270 51 Lužná u Rakovníka

 
logo Mega Mobil

Prodej nových obytných vestaveb MEGAmobil.

Půjčovna obytných vozů.

© 1998 - 2023  | RAkar, s.r.o. - IČ: 47546409 | Všechna práva vyhrazena.

by martinbugner.cz