602 601 314 → Petr Mayer
732 749 152 → Hynek Mayer
Prodáno

Renault Master skříňový 110kW, nový v ČR

Normální zdravé auto, pouze s více kilometry

PRODÁNO

odpočet DPH:   ano
cena bez DPH:   

 05/2013
 408 000 km
 nafta/diesel
  • Objem motoru:   2 299 cm3
  • Výkon motoru:   110 kW
  • Převodovka:   manuální
  • Počet majitelů:   1
  • VIN kód:   VF1MB14F2487.....
  • Barva:   červená
  • Obutí:   letní
  • Koupeno v:   CZ
  • STK do:   04/2021

Výbava: *

Klima, tempomat, Navigace, Webasto, el. okna, el. zrcátka, stavitelná sedačka, rezervní kolo, originální skříň.  Celková hmotnost 3500Kg (ŘP. B), nosnost 1350Kg,

Popis: *

Dnes nabízíme velmi zvláštní auto které ale může být prospěšné do lecjaké firmy na rozvoz rozměrných věcí, pečiva, nábytku a ebo si v tom vozte třeba tygry.  Jsou na něm pouze dvě špatné věci. Ta první je, že má hodně najeto, ale………… k tomu se dostanu. Ta druhá jsou gumy sjeté na “plech”. Tak si koupíte nové a je to. To že má hodně najeto je ale vlastně spíše pozitivum, protože není stočené !!!! a těch 400 má najeto poprvé. Není vylítané po splašeném 19 letém polákovi, který točí Španělsko-Polsko 3x týdně a v německu je schopný jet permanentně v levém pruhu, přičemž se mu pletou Poršáci pod kola.
S autem jezdil sám majitel pouze dálkové trasy do Holandska pro kytky. Mohu potvrdit, že není žádný dálniční letec, protože jsem tam s ním několikrát jel já sám a vyhazoval mě na konci Německa, bo jsem jel zpátky s novým obytným autem po ose. Jeho stabilní jízda s maximální rychlostí 110km/h mě někdy až štvala (Sorry Marťas), protože pak prý to zbytečně moc žere.  Auto dával pravidelně do servisu  Renaultu podle předepsaných intervalů. Poslední servis byl před 8000km. STK je ješte na rok a poslední STK byla bez závad. O auto tedy bylo pečováno. Dejte si nové pneušky a pak už jenom jezděte. Rozměry skříně jsou na fotkách, navíc má skříň přídavné topení Webasto, aby mu ty tulipány nepomrzly. Vysouvací schodiště a LED osvětlení. Nikdy nemělo tažné, takže fakt není utahané. Prodává jej jenom proto, že obnovuje vozový park a přeci jenom už je mu sedm let. Skříň nebyla nikdy bouraná, karoserie také ne. Na kabině je pouze drobná oprava laku dveří za pár tisíc na pojišťovnu, kdy se nějaké babce při vyjíždění z parkoviště Kauflandu nepodařilo patřičně vyhodnotit své schopnosti odhadu rejdu. Opraveno v Renaultu k nerozeznání.
Suma sumárum velmi dobré auto za dobrý peníz s více najetými km od poctivého prvního majitele s pravidelným servisem a plnou nádrží.  Cenu neukecávejte, nebo nebudete mít nic.
Jak říká jeden politický velkopodnikatel, co nemá žádnou firmu,  “Čau lidi” .

Kontaktní osoba jsem já, ale protože jedu na dovolenou, tak je to Petr Mayer tel. 602601314

* Výše uvedené texty mají pouze informativní charakter, a protože je píší lidé, vyhrazují si právo udělat drobnou chybu.

Kontaktní osoba pro tento vůz:

Petr Mayer, tel. 602 601 314

e-mail: info@rakar.cz

Adresa provozovny:

RAKAR, spol. s r.o.
Panina zahrádka 661
270 51 Lužná u Rakovníka