602 601 314 → Petr Mayer
732 749 152 → Hynek Mayer
Prodáno

OBYTNÁ VESTAVBA WEINSBERG CARABUS 601K EDITION FIRE, 2018, 4 OSOBY NA SPANÍ, TAŽNÉ, MARKÝZA, NAFTOVÉ TOPENÍ

PRODÁNO

odpočet DPH:   ano
cena bez DPH:   0 Kč

 08/2018
 10 500 km
 nafta/diesel
  • Objem motoru:   2 287 cm3
  • Výkon motoru:   96 kW
  • Převodovka:   manuální
  • Počet majitelů:   1
  • VIN kód:   ZFA25000002H.....
  • Barva:   bílá
  • Obutí:   letní + zimní
  • Koupeno v:   DE
  • STK do:   08/2022

Výbava: *

Hmotnost 2840Kg, celková 3500Kg, doložnost 600Kg, délka 599cm, výška 258cm, šířka 205cm., motor 2,3 Multijet II 130PS bez močoviny, EURO 6, tažné zařízení, markýza, rezervní kolo, navigace,  couvací kamera, 3 bodové bezp. pásy, klimatizace kabiny, el. okna, 2x airbag, otočné pilotní sedačky s opěrkami, radio CD, ovládání rádia na volantu, centrál na DO, el. schůdek 70cm široký, zatemňovací integrovaný systém předních oken Remis, topení s boilerem Truma 6D na naftu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, Truma I-net systém s možností ovládání topení přes mobil,  kabel. příprava na solára nebo satelit, LED osvětlení interieru, lakované nárazníky v barvě vozu, litá kola Fiat, Trakce+, okno v toaletě, kompresorová lednice s mrazáčkem, sprcha, toaleta, dvouvařič, a mnoho dalšího.

Popis: *

Auto jsme dovezli 17.10.2018 a dovolil jsem si jej sám od sebe půjčit na týden dovolené, abychom také se ženou  provětrali koloběžky a užili jsme si krásný týden na cyklostezkách u Labe. Tímto chválím cyklostezky v Poděbradech, Lysé na Labem, Kolíně a jeho okolí. Chytili jsme po nekonečném parném a suchém létu jediný týden, kdy to bylo na rukavice a čepici, pršelo, sněžilo, ale nám to bylo fakt jedno. Tato vestavba pro 4 osoby na spaní !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i na jízdu od partnerského dealera Knaus z DE je díky svému naftovému topení Truma úžasně vhodná pro zimní provoz. Topení je ovládané díky systému Truma I-net přímo z auta, nebo při použití SIM karty můžete topení regulovat přímo z vašeho mobilu ze sjezdovky. Naftová Truma je vždy za tučný příplatek a proto ji lidé v CZ spíše neznají, takže to považují za něco “divného”. Nic divného to není, mohu potvrdit, že funguje skvěle a  tiše. Není vlastně potřeba vůbec vozit PB lahve s plynem, které by Vám v zimě stejně zamrzaly a jediné na co potřebujete je “trochen” plynu na vařič. Výhodou je, že jej máme skladem a můžete si jej kdykoli přijet prohlédnout, eventuelně i zapůjčit na odzkoušení. Pokud si jej následně koupíte, odečítá se Vám půjčovné. Vzadu jsou dvě dvoupostele nad sebou, z čehož ta horní je možná zasunout a udělat z ní jednopostel a nebo je samozřejmě možné ji úplně vyndat a naložit si ji pouze v případě, že berete ratolesti a nebo jedete na dovolenou kromě manželky ještě s milenkou (manželka s vaší milenkou dole a panáček za trest nahoře na bidle).  Auto je v akčním provedení “Edition FIRE” a je  s dodatečnou výbavou přesně tak, jak je uvedeno v kolonce výbava. Auto je téměř identické s tím, co jsme prodávali 26.08.2018, jenom má bílou barvu a naftové topení místo topení na LPG a navíc je v autě navigace a couvací kamera. Navíc má  odnímatelné tažné zařízení, rezervní kolo, ovládaní na volantu, originální radio s navigací atd. Cena je kompletní  včetně dopravy, povinné výbavy, STK, plnohodnotné fabriční záruky, zkrátka od nás ze dvora odjíždíte se vším sakum prdum. Počet kilometrů je aktuálně 10.500km. Na vozidlo je možný odpočet DPH a tato  cena je samozřejmě včetně DPH. Zkrátka natankujete si, naložíte do skříňek nádobí a vyrážíte. Předpokládám, že nemusím vysvětlovat, že má kompresorovou 90 litrovou lednici,  topení kombinované s boilerem, sprchu, záchod, kuchyňku a další potřebná zařízení.Na vozidlo je plná fabriční záruka od Fiatu na podvozek do 08/2020 a na nástavbu od Weinsberga d 08/2023. Pokud máte o auto zájem, ozvěte se mi na tel. 608965069. Pokud vám nevyhovuje tato vestavba, můžeme naskladnit  jakoukoli jinou jetou, vše  rok 2018 a nebo mohu nabídnout fungl nové kvalitní vestavby od Megamobilu (zde je odkaz), jehož jsme zástupci pro Českou republiku . Jakékoli dotazy očekávám na tel. 608965069 a rád Vám udělám nabídku, pokud máte jenom trochu jasno co chcete a nebo vám udělám nabídku i kdybyste jasno neměli.

* Výše uvedené texty mají pouze informativní charakter, a protože je píší lidé, vyhrazují si právo udělat drobnou chybu.

Kontaktní osoba pro tento vůz:

Jiří Mayer
tel.: 608 965 069

e-mail: info@rakar.cz

Adresa provozovny:

RAKAR, spol. s r.o.
Panina zahrádka 661
270 51 Lužná u Rakovníka