602 601 314 → Petr Mayer
732 749 152 → Hynek Mayer
Prodáno

NOVÝ OBYTNÝ AUTOMOBIL CARADO T447 2,3 JTD

110KW,PAKETY:EMOTION,BASIS,CHASSIS,NOSIČ KOL, MARKÝZA

PRODÁNO

odpočet DPH:   ano
cena bez DPH:   0 Kč

 nové
 300 km
 nafta/diesel
  • Objem motoru:   2 287 cm3
  • Výkon motoru:   110 kW
  • Převodovka:   manuální
  • Počet majitelů:   0
  • VIN kód:   ZFA..............
  • Barva:   emotion
  • Obutí:   letní
  • Koupeno v:   DE
  • STK do:   4 roky

Výbava: *

Podvozek Fiat Ducato Multijet 2,3 MJet (Euro 6)
Výkon 110 kW
Objem : 2287 ccm
Celková délka: 7,43 m
Celková šířka: 2,33 m
Celková výška: 2,91 m
Rozvor 4,04 m
Vrata garáže pravé: 95 x 110 cm, Vrata garáže levé :80×75 cm
Celková maximální hmotnost 3 500 kg
Pohotovostní hmotnost (bez zátěže) 3000 kg
Počet míst na jízdu: 4
Počet lůžek: 4
Souštěcí postel: 195×140/110
Rozměry zadního lůžka: 210 x 80 cm, 215×80, střední vysouvací 210×65
Vnitřní výška stropu: 210 cm
Lednice 196 l (167 + 29mrazák)
Nádrž na čistou vodu 92 l
Nádrž na odpadní vodu 120 l
Bojler Truma Combi 12l.
Topení Truma Combi 6 Plus
Poháněná náprava: přední

markýza 4,5 metrů, velká garáž se vstupem z obou stran, oddělená sprcha a WC, DuoControl na plyn s českými hadicemi, uzavíratelný prostor ložnice, ABS, ESP, DPF Euro 6 (bez močoviny), centrál na DO, el. okna, kulaté sezení, boční sezení (bez pásu), čalounění sedaček : Arctica, nábytek Pure Spring, lakované přední nárazníky, 120l nádrž na naftu, střešní okno nad kabinou, izolovaná odpadní nádrž, oddělené zadní poslele s možností přestavby na letiště, nosič pro 4. kola Hymer,  baterie 95A pro obytný prostor, příprava kabeláž na TV s držákem TV, příprava – kabel na couvací kameru, velká lednice 167 litrů plus mrazák, stahovací dvoupostel,

Pakety:

Chassis – Paket: kabinová klimatizace, el. vyhřívané zrcátka, příprava na radio s repro, výškově nastavitelná př. sedadla, anténa v pravém zrcátku, ESP, ASR, Hill Holder asistent rozjezdu do kopce, sedačky s opěrkami, 2x airbag, tempomat s omezovačem, 

Basis – Paket: Captain-chair sedadla řidiče a spolujezdce, Midi Heki, Mini Heki, obložení sprchy,dřevěný rošt ve sprše, šatní skříň, osvětlení interieru v LED, přídavné zásuvky.

Emotion Paket: boční stěny v metalíze, venkovní funkční obložení zadní stěny, polepy Emotion

Popis: *

Nové, nejeté vozidlo (300km transport) doposud neregistrované. Připravujeme dovoz  tohoto oblíbeného modelu T447 od Carada se silnějším motorem 110kW a  velmi dobrou výbavou pro 4 osoby na spaní i na jízdu. Jedná se o zimní výbavu, takže zde najdete izolovanou odpadní nádrž, kompletní zimní izolaci,  trakční silnou baterii pro obytný prostor 95Ah dostatečně silný alternátor. Auto je vybaveno třemi pakety včetně Emotion -paketu, markýzou, nosičem na 4 kola .  Auto máme již zakoupené, dovezené a vlastně i prodané.  V případě, že máte zájem o Carado T447, T448 a nebo T449 s podobnou výbavou, je ještě několik kousků skladem, ale pomalu ale jistě začínají být “vystřílené patrony”. Pokud tedy potřebujete obytku ještě na letošní rok, už to zbytečně neodkládejte a hlavně nespoléhejte na to, že budou levnější. Nebudou. Sice možná  klesne o 2% kurz Eura, ale  mezitím fabrika o 2 % zdraží. Takže je to prašť jako uhoď.  Velká vyhřívaná garáž s přístupem z obou stran, střecha z GFK, podélné zadní postele s možností rozšíření uprostřed na třetí lůžko pro vnoučata, ručně stahovací dvoupostel, motor 2,3 Multijet II 110kW- EURO 6 bez močoviny.  Platí na něj plná fabriční záruka na dva roky a 5 let na těsnost nástavby. Cena je kompletní včetně našich služeb, včetně dokladů CZ, dopravy, STK do 03/2022, veškeré jmenované výbavy, kterou doplníme o povinnou výbavu, domontujeme DuoControl na plyn s českými hadicemi, doplníme o navigaci Zenec Z-E3726, dvouokou zaklapávací couvací cameru Sony, alarmem na narkotizační plyny a LPG . Kupujete jej od nás na provozovně s plnou fakturou (jsme plátci DPH) a veškerými zárukami. Toto auto je velmi dobrý kompromis kvality a ceny, je vyráběno jako jedno z mála v Německu a jedná se dceřinou společnost Hymeru. Carado považuji za dobrou a přitom levnou značku. Nemáme ale problém dovézt jakékoli obytné auto z DE, jakékoli značky, kromě těch, které nepovažuji za kvalitní. Nevozíme starší jak roční auta, pokud se nejedná o nějaké vyjímky. Vyjímkou myslím např.: LMC, Laika, Condore, Carthago či Hymer, tedy prémiové značky, kde starší auto může být ve stavu nového. Nejmenší problém pro nás je dovoz fungl nového auta od značek Carado, LMC, Dethleffs, Knaus, Weinsberg ve všech provedeních a rozumných cenách. Náš spolupracovník pro technické a montážní záležitosti je schopen odborně domontovat na obytné vozy jakoukoli dodatečnou výbavu – malé i velké navigace, couvací kamery a plynové alarmy, to vše od Zenecu, jehož jsme dealery, popřípadě jiné doplňky i od jiných výrobců. Jsou i věci, které neumíme, ale na rozdíl od ostatních vám umíme říci, že to neumíme. V každém případě si na Vás uděláme tolik času, kolik potřebujete. Věci “karavanové” řeší Jiří Mayer tel. 608965069. Omlouvám se za strašné fotky z mobilu, po dovozu napravíme.

* Výše uvedené texty mají pouze informativní charakter, a protože je píší lidé, vyhrazují si právo udělat drobnou chybu.

Kontaktní osoba pro tento vůz:

Jiří Mayer
tel.: 608 965 069

e-mail: info@rakar.cz

Adresa provozovny:

RAKAR, spol. s r.o.
Panina zahrádka 661
270 51 Lužná u Rakovníka