602 601 314 → Petr Mayer
732 749 152 → Hynek Mayer
Prodáno

KARAVAN – OBYTNÝ PŘÍVĚS CARAVELAIR ANTARE LUXE 490

NOVÉ V ČR

PRODÁNO

odpočet DPH:   ne
cena bez DPH:   0 Kč

 05/2004
 0 km
 
  • Objem motoru:   0 cm3
  • Výkon motoru:   0 kW
  • Převodovka:   
  • Počet majitelů:   3 v ČR
  • VIN kód:   VFGN5002Z004.....
  • Barva:   Bílá
  • Obutí:   letní
  • Koupeno v:   ČR
  • STK do:   06/2019

Výbava: *

Lednice trojkombinace (plyn. 12V,220V) s malým mrazáčkem, topení Trumatic s boilerem, WC kazetové, plynový sporák trojvařič, dřez, koupelna se sprchovým koutem společným s WC, venkovní i vnitřní osvětlení, stanová předsíň, nosič na dvě kola, prostorná garáž místo jedné z paland, která je sklopná, plohodnotná rezerva, opěrné nožičky, nádrž na odpadní vodu pojízdná, příprava pro autobaterii.

Popis: *

V komisním prodeji jako protiúčet na nové obytné auto od našeho dlouholetého zákazníka nabízíme tento obytný přívěs v normálním  stavu, po třetím majiteli v ČR. Karavan byl prodáván jako fungl nový v ČR. Ačkoli se nezdá, vyspí se v něm 6 lidí, a to na dvou palandách, jedné velké posteli a jednom lůžku vzniklém položením stolku. Manželská postel se dá oddělit závěsem, na palandy vedou odendavatelné schůdky a jsou k dispozici zábrany pro děti. Karavan byl používán na příležitostné dovolené, nejedná se o nějaký stabilák na přehradě, ani o útočiště dělníků při polední pauze. Vařič jede na PB bomby které se schovají v přídi, elektřina je připravena na zásuvku a pojede v celém obydlí i 220V, nádrž na vodu schovaná pod manželskou postelí, ohřev vody a topení opět na plyn, zatímco praktický chemický záchod se neobejde bez lidské práce při jeho vynášení. Celková NTP hmotnost je 1300kg. STK platná do 06/2019 a nevidíme žádný důvod proč se bát další. Ke karavanu dává původní majitel i předstan, který je ale v jednom z rohů poškozen – vyhodíte si ho kdyžtak sami, ale věřím, že půjde lehce opravit ještě na jaře a v létě už jen objíždět přehrady, kempy, vzdálené příbuzné. Právě proto má namontovanou novou markýzu. Karavan není nový, má své mouchy, ale rozhodně do něj nezatéká, je plně pojízdný a na jeho plné zprovoznění stačí dva kýble vody, hadr, nějaké čistící prostředky, den práce a uděláte si z něj svého kamaráda na cesty. Naprosto všemu odpovídá cena a pokud chcete pannu nepolíbenou, budete muset přihrnout dalších 300.000 a dovezeme nového voňavého krasavce dle vašeho přání.

* Výše uvedené texty mají pouze informativní charakter, a protože je píší lidé, vyhrazují si právo udělat drobnou chybu.

Kontaktní osoba pro tento vůz:

Jiří Mayer
tel.: 608 965 069

e-mail: info@rakar.cz

Adresa provozovny:

RAKAR, spol. s r.o.
Panina zahrádka 661
270 51 Lužná u Rakovníka