Omezení provozu na jaře 2021

Vážení zákazníci, rádi bychom vás po roce v koroně informovali, že i po 365 dnech zůstáváme přivřeni mezi plným provozem a zákonnými omezeními. Na plný provoz to není zralé, vypnout to úplně nemůžeme a pouštět se do větších akcí nemá smysl. Narozdíl od dodržování různých opatření, o které vás prosíme a žádáme nejen na naší prodejně.

Co jsme měli naskladněné všechny obytné dodávky naší značky Megamobil, to jsme v době extrémního nárůstu poptávky po obytných automobilech všechno prodali. Jsme rádi, že nám zákazníci z rukou nevytrhali alespoň ty 2 dodávky co máme do půjčovny a mohli jsme je doplnit pro letošek  dvěma polointegrovanými Carady (více informací na stránkách Rakaravan.cz nebo na Mega-mobil.cz) a půjčovnu od května spustit.

Spoustu z vás také pořád zajímá jak, a jestli vůbec funguje dovoz osobních vozidel z Německa. Vzhledem k nepředvídatelné situaci není zatím jasné, jak rychle se vše vrátí do plného provozu. (Toto je myšlenka z minulého roku, další rok už tu snad nebude!). Přeshraniční doprava zboží je povolená, licencovaní dopravci jsou tak zatěžkáni pouze testováním při přejezdu hranice a občasnou kontrolou ve vnitrozemí SRN. Aukční portály nám stále běží a pokud Němci dodržovali svá přísná pravidla i o Velikonocích, nic se snad měnit nebude. Objednávky zpracováváme možná pomalejším tempem vzhledem k časté práci na homeoffice, ale následný proces je nyní zrychlen a individualizován. Proto se nebojte objednávat, radit se a zkoušet co vydržíme, protože my se nedáme.

Jen nám prosím nechoďte své požadavky, tužby a přání sdělovat osobně.
Máme telefony, maily, videohovory, WhatsApp, komunikujeme klidně obyčejnou poštu a nakrmíme i vašeho holuba na cestu zpět.

Kontaktujte nás klidně kdykoli na známých telefonech:
Jiří Mayer +420608965069 (ředitel, vedoucí, správce sekce MegaMobilů)
Petr Mayer +420602601314 (konzultace, prodej osobních automobilů)
Hynek Mayer +420732749152 (odborník a prodejce koncernových automobilů)
Lukáš Mayer +420733799112 (administrativa, správce půjčovny obytných vozů)