Obnovení plného provozu od 20.4.2020

Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali že od 20.4.2020 máme otevřeno a plně fungujeme ve všech našich činnostech. Samozřejmě je provoz podmíněný přísnými hygienickými podmínkami, na jejichž dodržování apelujeme.

Nové obytné dodávky Megamobil máme naskladněné a na půjčovně RAkaravan usilovně pracujeme abychom mohli uspokojit zvýšenou poptávku v letošní zkrácené sezóně. (více informací na stránkách Rakaravan.cz nebo na Mega-mobil.cz)

Spoustu z vás také zajímá jak, a jestli vůbec funguje dovoz osobních vozidel z Německa. Vzhledem k nepředvídatelné  situaci není zatím jasné, jak rychle se vše vrátí do plného provozu. Nicméně německá dealerství jsou již otevřená, aukční systém leasingových společností jede, doprava přes hranice jakžtakž funguje, dopravní inspektoráty se pomalu probouzejí, jen to Euro né a né přijít k rozumu. Trhy na to ovšem už pomalu reagují a hned jak se Euro alespoň trochu ustálí bude možné bez problému i nadále plnit vaše automobilová přání. Proto se nebojte objednávat, konzultovat a zkoušet co vydržíme, protože my se nedáme.