Nouzový provoz od 14.03.2020 do odvolání

Vážení zákazníci, kamarádi  a fanoušci Rakaru a Megamobilu.
Vzhledem k aktuálním opatřením a nařízením vlády oznamujeme všem našim zákazníkům, že od 14.03.2020 do ukončení nebo uvolnění opatření ze strany vlády je naše provozovna v Lužné pro veřejnost dočasně uzavřena. Během pondělí a úterý 16-17.03.2020 dořešíme neodkladné rozjednané záležitosti při dodržení všech vládních nařízení. Po celou dobu  uzavření jsme připraveni odpovídat na jakékoli vaše dotazy a budeme i nadále pracovat ale z domova.
– Veškeré zežitosti ohledně vestaveb Megamobil a prodeje obytných vozů řešíme na emailu info@rakar.cz a nebo na telefonu 608965069 (Jiří Mayer).
– Vše ohledně půjčovny obytných vozidel na Lukas@rakar.cz tel. 733799112 (Lukáš Mayer).
– Vše ohledně osobních automobilů na info@rakar.cz tel. 602601314 (Petr Mayer) a nebo 732749152 (Hynek Mayer).

Jsme připraveni vše řešit elektronickou formou a nebo telefonem.  V případě nutnosti přijedeme. Na těchto webových stránkách najdete jak veškeré informace ke všem nabízeným vozidlům. Informace o nabízených obytných vestavbách Megamobil najdete na www.Mega-Mobil.cz  Případné rezervace aut budeme řešit v pořadí, v jakém jste se nám ozvali.

Snažíme se chovat zodpovědně tak, abychom nebyli sami nakaženi a zároveň chceme absolutně zabránit tomu, abychom případně nakazili my někoho jiného. Proto prosím pochopte tento radikální krok. Věřte, že nás to netěší a sami tímto opatřením utrpíme velké ztráty, ale rádi bychom po odeznění této obecné situace opět zdraví nastoupili do plného provozu a rozjeli zastavený vlak.
Ani si neumíte představit, jak rádi bychom vám je ukazovali a prodávali, ale zdraví a životy lidské jsou pro nás přednější.
Jakmile vláda odvolá zákazy, situace se uklidní a vše doufám ve zdraví přežijeme, budeme pro vás k dispozici na provozovně opět jako dříve do roztrhání těla, protože ekonomické ztráty budeme dohánět všichni do jednoho ještě dlouho po uzdavení celé Evropy.

Přeji všem pevné zdraví a zároveň všem přeji, ať to brzy skončí. Každý pro to musíme udělat maximum.